Wyremontowane maszyny do rzutków pomyślnie przeszły test!

Z przyjemnością informujemy, iż dzięki dofinansowaniu uzyskanemu od Samorządu Województwa Wielkopolskiego w okresie maj-czerwiec-lipiec przeprowadzony został remont i testy poremontowe 6 maszyn do wyrzucania rzutków Promatic. Wykonawca remontu, firma Nasta Polska przywróciła nasze urządzenia do życia, zaś dwóch specjalistów od instalacji sterująco-zasilającej wymieniło instalacje zewnętrzne i wewnętrzne do tych maszyn.

Testem ich sprawności były dwie główne imprezy strzeleckie klubowego sezonu tj Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn oraz I Mistrzostwa Wielkopolski.

O ile po pierwszej imprezie maszyny wymagały jeszcze drobnych ustawień i wymiany śrub montażowych, to już druga impreza przeszła bez jakichkolwiek problemów czy usterek.

Tym samym stend nr 2 (myśliwski) bez kłopotów może gościć strzelców śrutowych z całej Polski.

dav

dav