LICENCJE SPORTOWE NA 2017 ROK

Szanowni Klubowicze.

W związku z perturbacjami związanymi z terminowością wystawienia przez PZSS licencji zawodniczych w bieżąc ym roku, Zarząd Klubu informuję, że wnioski na przedłużenie licencji zawodniczych na rok 2017 przyjmować będzie jedynie w terminie 01-30 listopada 2016 r. od klubowiczów, którzy uregulowali zobowiązania wobec Klubu.

Zarząd złożone wnioski przekażę Komisji Licencyjno-Patentowej PZSS jednorazowo na początku miesiąca grudnia.br celem otrzymania przyszłorocznych licencji jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Wydanie nowych licencji nastąpi po uregulowaniu bieżących zobowiązań wobec Klubu (składki /aktualizacja danych kontaktowych/zdjęcia na legitymacje) z równoczesnym przekazaniem hologramu na legitymacje na rok 2017.

Jednocześnie Zarząd informuję, że w m-cu październiku/listopadzie br. planuje przeprowadzić otwarte zawody strzeleckie „Powitanie jesieni 2016” w konkurencjach pistoletu, karabinu i strzelby gładko lufowej, które będą mogły zostać umieszczone we wniosku o przedłużenie licencji zawodniczej.

Szczegóły wkrótce.