Mistrzostwa Polski 2014 i Mistrzostwa Polski Młodzików zakończone pełnym sukcesem MKS Diana

W dniach 25-28 września br w Bydgoszczy rozegrano równolegle  Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn oraz Mistrzostwa Polski Młodzików  w strzelaniach do rzutków.  Dorobek medalowy Klubu po tych imprezach powiększył się o 6 krążków:

Medal ZŁOTY i Tytuł Mistrz Polski w konkurencji „Trap 125” zdobył Piotr Kowalczyk, który dodatkowo w konkurencji „Double trap 150” wywalczył medal SREBRNY i tytuł Wicemistrza Polski

Drużyna w składzie : Jarek Wojciechowski-Hubert Weiss-Piotr Kowalczyk wywalczyła z wynikiem 324 pkt Wicemistrzostwo Polski w konkurencji „Trap 125”  (zwyciężyła reprezentacja WKS Zawiszy Bydgoszcz wynikiem 341 pkt)

Nasz jedyny reprezentant w Mistrzostwach Polski Młodzików – Kacper Dopierała biorąc przykład ze starszych Kolegów wynikiem 45/60 zdobył Wicemistrzostwo Polski w konkurencji :Trap 60″.( Mistrzostwo Polski obronił Ku
ba Piasny z zaprzyjaźnionego RKS BOCK Rawicz poprawiając swój ubiegłoroczny rekord Polski aż o 17 punktów !!!!)

*** WSZYSCY ZAWODNICY STRZELALI AMUNICJĄ CHEDDITE ***